Vltava - zelený apartmán

Rozlehlý apartmán laděný do zelené barvy je ideální pro dvě rodiny či skupinu přátel, kteří hledají místo s jedinečným kouzlem a zároveň plným komfortem pro dokonalý pobyt. Nachází se v celém podkroví objektu, takže je situován na všechny světové strany.

Kromě plně vybavené kuchyně zde naleznete prostorný obývací pokoj se společným sezením pro 8 osob a postelemi pro 4 osoby. Pro tyto osoby je k dispozici zvláštní koupelna s WC.

Apartmán je doplněn dvěma dalšími ložnicemi s manželskými postelemi a každá ložnice má svou vlastní koupelnu s WC. Z obývacího pokoje můžete vyjít na prostorný balkon a kochat se úžasným výhledem do Amálina údolí, který můžete vidět pouze zde.

Celý apartmán je vybaven replikami masivního dobového nábytku včetně originálního kulečníku. Abyste prožili dokonalou noc v atmosféře první republiky, jsou všechny postele vybaveny kvalitními pérovými matracemi a povlečením z pravého českého kanafasu.

Pro váš dokonalý komfort
je dobová atmosféra citlivě doplněna i řadou výdobytků moderní doby jako je TV s internetem, indukční varná deska, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, rychlovarná konvice, pečicí trouba, myčka nádobí, toustovač, kávovar a wifi.

Stačí jen vyrazit a můžete prožít kouzelné chvíle v okruhu svých blízkých! Těšíme se na Vás!

Zarezervujte si teď…